Visum Technologies plc (AQU:VIS)
0.3000
0.00 (0.00%)
At close: Apr 27, 2026
140.00% (1Y)
| Market Cap | 830.92K +1,174.7% |
| Revenue (ttm) | 129.89K +107.5% |
| Net Income | -831.12K |
| EPS | -0.02 |
| Shares Out | 276.97M |
| PE Ratio | n/a |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | n/a |
| Average Volume | n/a |
| Open | n/a |
| Previous Close | 0.3000 |
| Day's Range | n/a |
| 52-Week Range | 0.1500 - 0.3000 |
| Beta | -0.06 |
| RSI | 100.00 |
| Earnings Date | Dec 5, 2025 |