Jordan Industrial Resources Company (ASE:JOIR)
0.5300
0.00 (0.00%)
At close: Mar 29, 2026
15.22% (1Y)
| Market Cap | 953.20K -15.9% |
| Revenue (ttm) | 105.44K -60.6% |
| Net Income | -111.15K |
| EPS | -0.06 |
| Shares Out | 1.80M |
| PE Ratio | n/a |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | 200 |
| Average Volume | 3,610 |
| Open | 0.5300 |
| Previous Close | n/a |
| Day's Range | 0.5300 - 0.5300 |
| 52-Week Range | 0.3900 - 0.5800 |
| Beta | -0.07 |
| RSI | 40.93 |
| Earnings Date | Apr 29, 2026 |