Lift Global Ventures Plc (AQU:LFT)
0.3500
0.00 (0.00%)
At close: May 19, 2026
-36.36% (1Y)
| Market Cap | 373.49K +30.1% |
| Revenue (ttm) | 273.68K -31.8% |
| Net Income | -145.31K |
| EPS | -0.00 |
| Shares Out | 106.71M |
| PE Ratio | n/a |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | n/a |
| Average Volume | n/a |
| Open | n/a |
| Previous Close | 0.3500 |
| Day's Range | n/a |
| 52-Week Range | 0.1500 - 0.6500 |
| Beta | 0.88 |
| RSI | 76.37 |
| Earnings Date | Jun 25, 2026 |