Supernova Digital Assets Plc (AQU:SOL)
0.0625
0.00 (0.00%)
At close: May 19, 2026
-58.33% (1Y)
| Market Cap | 905.77K -52.8% |
| Revenue (ttm) | 564.00K +533.7% |
| Net Income | -12.00K |
| EPS | -0.00 |
| Shares Out | 1.45B |
| PE Ratio | n/a |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | n/a |
| Average Volume | n/a |
| Open | n/a |
| Previous Close | 0.0625 |
| Day's Range | n/a |
| 52-Week Range | 0.0450 - 0.4000 |
| Beta | 0.30 |
| RSI | 48.26 |
| Earnings Date | Jul 29, 2026 |