The Jordan Pipes Manufacturing Co. Ltd. (ASE:JOPI)
0.4700
-0.0100 (-2.08%)
At close: Apr 2, 2026
-13.51% (1Y)
| Market Cap | 822.50K -36.8% |
| Revenue (ttm) | 319.44K -40.4% |
| Net Income | -443.21K |
| EPS | -0.31 |
| Shares Out | 1.75M |
| PE Ratio | n/a |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | 290 |
| Average Volume | 1,005 |
| Open | 0.4700 |
| Previous Close | 0.4800 |
| Day's Range | 0.4700 - 0.4700 |
| 52-Week Range | 0.4000 - 0.5577 |
| Beta | -0.28 |
| RSI | 43.95 |
| Earnings Date | Feb 19, 2026 |