Iondrive Limited (ASX:ION)
0.0210
0.00 (0.00%)
May 27, 2026, 3:18 PM AEST
Iondrive Revenue
Revenue
n/a
Revenue Growth
n/a
P/S Ratio
n/a
Revenue / Employee
n/a
Employees
28
Market Cap
27.22M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Jun 30, 2025 | - | - | - |
| Jun 30, 2024 | - | - | - |
| Jun 30, 2023 | - | - | - |
| Jun 30, 2022 | - | - | - |
| Jun 30, 2021 | - | - | - |
| Jun 30, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2019 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2018 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2017 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2016 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| Viking Mines | 503.40K |
| First Au | 501.42K |
| Koonenberry Gold | 121.01K |
| Latitude 66 | 85.68K |
| Gold Mountain | 76.92K |
| Ark Mines | 6.00K |
| OzAurum Resources | 2.57K |
| Prodigy Gold NL | 1.20K |
Iondrive News
- 7 days ago - Iondrive Slides: Corporate presentation - Filings
- 4 weeks ago - Iondrive Earnings release: Q3 2026 - Filings
- 3 months ago - Iondrive Quarterly report: H1 2026 - Filings
- 4 months ago - Iondrive Slides: Investor update - Filings
- 7 months ago - Iondrive Earnings release: Q1 2026 - Filings
- 8 months ago - Iondrive Slides: Corporate Presentation - Filings
- 9 months ago - Iondrive Annual report: H2 2025 - Filings
- 9 months ago - Iondrive Annual report: H2 2025 - Filings