Mafia Trends Limited (BOM:543613)
6.50
0.00 (0.00%)
At close: Apr 27, 2026
Mafia Trends Revenue
Mafia Trends had revenue of 100.57M INR in the half year ending September 30, 2025, with 255.72% growth. This brings the company's revenue in the last twelve months to 153.94M, up 138.92% year-over-year. In the fiscal year ending March 31, 2025, Mafia Trends had annual revenue of 79.77M with 20.31% growth.
Revenue (ttm)
153.94M
Revenue Growth
+138.92%
P/S Ratio
0.20
Revenue / Employee
9.62M
Employees
16
Market Cap
31.03M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Mar 31, 2025 | 79.77M | 13.46M | 20.31% |
| Mar 31, 2024 | 66.31M | -10.53M | -13.70% |
| Mar 31, 2023 | 76.83M | 5.31M | 7.42% |
| Mar 31, 2022 | 71.53M | 34.96M | 95.62% |
| Mar 31, 2021 | 36.57M | -78.22M | -68.14% |
| Mar 31, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Mar 31, 2019 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Mar 31, 2018 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Mar 31, 2017 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| GCM Commodity & Derivatives | 6.42M |
| Shyama Computronics and Services | 4.51M |
| The Gaekwar Mills | 4.16M |
| Sturdy Industries | 3.30M |
| Fourth Generation Information Systems | 554.00K |
| Keto Motors | 425.00K |
| Khyati Multimedia Entertainment | 331.00K |
| Athena Constructions | 47.00K |