Prvá strategická, a.s. (BSSE:1PRV001E)
1.500
-0.100 (-6.25%)
At close: Apr 23, 2026
-28.57% (1Y)
| Market Cap | 924.51K -40.0% |
| Revenue (ttm) | 29.68M -12.1% |
| Net Income | -68.10K |
| EPS | -0.10 |
| Shares Out | 616.34K |
| PE Ratio | n/a |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | 30 |
| Open | 1.500 |
| Previous Close | 1.600 |
| Day's Range | 1.500 - 1.500 |
| 52-Week Range | 1.400 - 2.100 |
| Beta | -0.09 |
| Analysts | n/a |
| Price Target | n/a |
| Earnings Date | Jun 25, 2026 |