ECC Games S.A. (BST:2UG)
0.0350
0.00 (0.00%)
At close: May 18, 2026
-45.48% (1Y)
| Market Cap | 979.61K -55.2% |
| Revenue (ttm) | 199.53K -57.4% |
| Net Income | -189.05K |
| EPS | -0.01 |
| Shares Out | n/a |
| PE Ratio | n/a |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | n/a |
| Average Volume | n/a |
| Open | 0.0350 |
| Previous Close | n/a |
| Day's Range | 0.0350 - 0.0350 |
| 52-Week Range | 0.0270 - 0.0764 |
| Beta | n/a |
| RSI | 29.66 |
| Earnings Date | May 15, 2026 |