Jujubee S.A. (BST:5JJ)
0.1320
+0.0060 (4.76%)
At close: May 19, 2026
-47.41% (1Y)
| Market Cap | 984.46K -53.2% |
| Revenue (ttm) | 198.74K -26.6% |
| Net Income | -938.26K |
| EPS | -0.13 |
| Shares Out | n/a |
| PE Ratio | n/a |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | n/a |
| Average Volume | n/a |
| Open | 0.1260 |
| Previous Close | 0.1260 |
| Day's Range | 0.1200 - 0.1320 |
| 52-Week Range | 0.1110 - 0.2510 |
| Beta | n/a |
| RSI | 38.54 |
| Earnings Date | May 15, 2026 |