PPLA Participations Ltd. (BVMF:PPLA11)
0.5400
+0.0400 (8.00%)
Last updated: May 26, 2026, 2:47 PM GMT-3
-48.57% (1Y)
| Market Cap | 506.64K -53.8% |
| Revenue (ttm) | -2.00K |
| Net Income | -2.00K |
| EPS | n/a |
| Shares Out | 938.22K |
| PE Ratio | n/a |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | 745 |
| Open | 0.4600 |
| Previous Close | 0.5000 |
| Day's Range | 0.4600 - 0.5400 |
| 52-Week Range | 0.4300 - 1.1800 |
| Beta | -0.00 |
| Analysts | n/a |
| Price Target | n/a |
| Earnings Date | n/a |