ISXIS Investment Public Ltd (CYS:ISXI)
0.0275
+0.0025 (10.00%)
At close: Feb 26, 2026
-21.43% (1Y)
| Market Cap | 302.50K -80.1% |
| Revenue (ttm) | 102.05K -12.5% |
| Net Income | 29.52K +0.4% |
| EPS | 0.00 |
| Shares Out | 11.00M |
| PE Ratio | 10.19 |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | 769 |
| Average Volume | 5,625 |
| Open | 0.0275 |
| Previous Close | 0.0250 |
| Day's Range | 0.0275 - 0.0275 |
| 52-Week Range | 0.0250 - 0.0345 |
| Beta | -0.09 |
| RSI | 36.76 |
| Earnings Date | Apr 30, 2026 |