Grande Armee Investissement SA (EPA:MLGAI)
176.00
+31.00 (21.38%)
At close: Apr 2, 2026
46.67% (1Y)
| Market Cap | 48.68M +76.0% |
| Revenue (ttm) | 519.58K -97.5% |
| Net Income | -592.18K |
| EPS | -2.14 |
| Shares Out | 276.60K |
| PE Ratio | n/a |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | 21 |
| Average Volume | 1 |
| Open | 176.00 |
| Previous Close | 145.00 |
| Day's Range | 176.00 - 176.00 |
| 52-Week Range | 91.00 - 194.00 |
| Beta | -0.01 |
| RSI | 97.80 |
| Earnings Date | n/a |