UMT United Mobility Technology AG (ETR:UMD)
1.170
-0.010 (-0.85%)
At close: May 22, 2026
-67.13% (1Y)
| Market Cap | 613.74K -69.9% |
| Revenue (ttm) | 116.43K -54.2% |
| Net Income | -701.04K |
| EPS | -1.33 |
| Shares Out | 529.09K |
| PE Ratio | n/a |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | 3 |
| Average Volume | 1,868 |
| Open | 1.140 |
| Previous Close | 1.180 |
| Day's Range | 1.140 - 1.170 |
| 52-Week Range | 1.100 - 5.250 |
| Beta | 1.22 |
| RSI | 34.71 |
| Earnings Date | May 28, 2026 |
