independent capital AG (HAM:I8CK)
0.7800
0.00 (0.00%)
At close: Apr 29, 2026
11.43% (1Y)
| Market Cap | 878.42K +19.1% |
| Revenue (ttm) | 500.00K +495.0% |
| Net Income | 503.62K |
| EPS | 0.45 |
| Shares Out | 1.13M |
| PE Ratio | 1.74 |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | n/a |
| Average Volume | 175 |
| Open | 0.7800 |
| Previous Close | 0.7800 |
| Day's Range | 0.7800 - 0.7800 |
| 52-Week Range | 0.6000 - 0.8500 |
| Beta | -0.34 |
| RSI | 51.69 |
| Earnings Date | n/a |