Trafalgar Property Group plc (AIM:TRAF)
0.0225
0.00 (0.00%)
Apr 2, 2026, 2:08 PM GMT
-39.19% (1Y)
| Market Cap | 384.12K +6.5% |
| Revenue (ttm) | 714.60K +71,360.0% |
| Net Income | -472.27K |
| EPS | -0.00 |
| Shares Out | 1.75B |
| PE Ratio | n/a |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | 13,887,396 |
| Average Volume | 1,521,326 |
| Open | 0.0225 |
| Previous Close | 0.0225 |
| Day's Range | 0.0180 - 0.0250 |
| 52-Week Range | 0.0105 - 0.0930 |
| Beta | 1.85 |
| RSI | 53.82 |
| Earnings Date | Sep 25, 2026 |