Trafalgar Property Group plc (AIM:TRAF)
22.00
-1.50 (-6.38%)
May 28, 2026, 12:32 PM GMT
-42.11% (1Y)
| Market Cap | 410.31K +22.8% |
| Revenue (ttm) | 714.60K +71,360.0% |
| Net Income | -472.27K |
| EPS | -0.45 |
| Shares Out | 1.75M |
| PE Ratio | n/a |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | 1,076 |
| Open | 22.00 |
| Previous Close | 23.50 |
| Day's Range | 22.00 - 22.00 |
| 52-Week Range | 10.50 - 93.00 |
| Beta | 1.72 |
| Analysts | n/a |
| Price Target | n/a |
| Earnings Date | Sep 25, 2026 |