Gowin New Energy Group Limited (AQU:GWIN)
0.0750
0.00 (0.00%)
At close: Apr 27, 2026
900.00% (1Y)
| Market Cap | 217.50K +900.0% |
| Revenue (ttm) | 8.66K -39.3% |
| Net Income | -586.97K |
| EPS | -0.00 |
| Shares Out | 290.00M |
| PE Ratio | n/a |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | n/a |
| Average Volume | n/a |
| Open | n/a |
| Previous Close | 0.0750 |
| Day's Range | n/a |
| 52-Week Range | 0.0075 - 0.0750 |
| Beta | 0.18 |
| RSI | 100.00 |
| Earnings Date | Jun 27, 2026 |