Int'l Arabian Development and Investment Trading Co. (ASE:INMA)
0.2000
-0.0100 (-4.76%)
At close: Apr 2, 2026
-25.93% (1Y)
| Market Cap | 600.00K -42.9% |
| Revenue (ttm) | 50.76K -69.2% |
| Net Income | -213.15K |
| EPS | -0.07 |
| Shares Out | 3.00M |
| PE Ratio | n/a |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | 13,681 |
| Average Volume | 3,206 |
| Open | 0.2000 |
| Previous Close | 0.2100 |
| Day's Range | 0.2000 - 0.2000 |
| 52-Week Range | 0.2000 - 0.2900 |
| Beta | 0.30 |
| RSI | 23.84 |
| Earnings Date | Apr 9, 2026 |