Int'l Arabian Development and Investment Trading Co. (ASE:INMA)
0.2000
0.00 (0.00%)
At close: May 18, 2026
-25.93% (1Y)
| Market Cap | 600.00K -42.9% |
| Revenue (ttm) | 86.54K -15.1% |
| Net Income | -163.47K |
| EPS | -0.05 |
| Shares Out | 3.00M |
| PE Ratio | n/a |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | 2,850 |
| Average Volume | 7,369 |
| Open | 0.2000 |
| Previous Close | 0.2000 |
| Day's Range | 0.2000 - 0.2000 |
| 52-Week Range | 0.1900 - 0.2900 |
| Beta | 0.15 |
| RSI | 48.24 |
| Earnings Date | Jul 30, 2026 |