DIMENSIONS: JORDAN AND EMIRATES COMMERCIAL INVESTMENTS CORPORATION (ASE:JEDI)
0.4400
+0.0100 (2.33%)
At close: May 3, 2026
-91.60% (1Y)
| Market Cap | 220.00K -91.8% |
| Revenue (ttm) | n/a |
| Net Income | -21.93K |
| EPS | -0.04 |
| Shares Out | 500.00K |
| PE Ratio | n/a |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | 732 |
| Average Volume | 4,069 |
| Open | 0.4400 |
| Previous Close | 0.4300 |
| Day's Range | 0.4400 - 0.4400 |
| 52-Week Range | 0.4000 - 1.0800 |
| Beta | n/a |
| RSI | 20.85 |
| Earnings Date | May 10, 2026 |