Ubour Logistics Services Company (ASE:TRUK)
0.7500
-0.0100 (-1.32%)
At close: May 20, 2026
29.31% (1Y)
| Market Cap | 416.25K +11.9% |
| Revenue (ttm) | 1,000.00 |
| Net Income | -10.58K |
| EPS | -0.02 |
| Shares Out | 555.00K |
| PE Ratio | n/a |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | 300 |
| Average Volume | 1,092 |
| Open | 0.7500 |
| Previous Close | 0.7600 |
| Day's Range | 0.7500 - 0.7500 |
| 52-Week Range | 0.5700 - 0.8500 |
| Beta | 0.31 |
| RSI | 52.19 |
| Earnings Date | Jul 29, 2026 |