Antares Metals Limited (ASX:AM5)
0.0070
0.00 (0.00%)
Apr 2, 2026, 12:23 PM AEST
Antares Metals Revenue
Revenue
n/a
Revenue Growth
n/a
P/S Ratio
n/a
Revenue / Employee
n/a
Employees
n/a
Market Cap
5.99M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Jun 30, 2025 | - | - | - |
| Jun 30, 2024 | - | - | - |
| Jun 30, 2023 | - | - | - |
| Jun 30, 2022 | 1.62K | 1.62K | 53,933.33% |
| Jun 30, 2021 | 3.00 | -62.00 | -95.38% |
| Jun 30, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2019 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2018 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| Albion Resources | 1.64M |
| Western Yilgarn NL | 49.23K |
| Genesis Resources | 36.41K |
| Accelerate Resources | 17.79K |
| Carbine Resources | 13.90K |
| Burley Minerals | 10.10K |
| Surefire Resources NL | 5.57K |
| Sultan Resources | 3.29K |