Baumart Holdings Limited (ASX:BMH)
0.0070
0.00 (0.00%)
Jan 7, 2026, 1:21 PM AEST
-82.50% (1Y)
| Market Cap | 977.85K -96.3% |
| Revenue (ttm) | 89.83K +44.8% |
| Net Income | -913.14K |
| EPS | -0.01 |
| Shares Out | 162.98M |
| PE Ratio | n/a |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | 507,256 |
| Average Volume | 165,941 |
| Open | 0.0080 |
| Previous Close | 0.0070 |
| Day's Range | 0.0070 - 0.0080 |
| 52-Week Range | 0.0060 - 0.0410 |
| Beta | 0.06 |
| RSI | 15.88 |
| Earnings Date | May 28, 2026 |