Cadoux Limited (ASX:CCM)
0.0320
+0.0020 (6.67%)
May 14, 2026, 12:31 PM AEST
Cadoux Revenue
Revenue
n/a
Revenue Growth
n/a
P/S Ratio
n/a
Revenue / Employee
n/a
Employees
1
Market Cap
11.87M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Jun 30, 2025 | - | - | - |
| Jun 30, 2024 | - | - | - |
| Jun 30, 2023 | - | - | - |
| Jun 30, 2022 | - | - | - |
| Jun 30, 2021 | - | - | - |
| Jun 30, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2019 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2018 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2017 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2016 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| Morella Corporation | 661.01K |
| Charger Metals NL | 151.71K |
| Stavely Minerals | 110.72K |
| Mantle Minerals | 110.14K |
| Invert Graphite | 29.57K |
| New Frontier Minerals | 23.34K |
| MRG Metals | -3.36K |
| Sheffield Resources | -113.00K |
Cadoux News
- 4 years ago - OTC Markets Group Welcomes FYI Resources Limited to OTCQX - PRNewsWire