Core Energy Minerals Ltd (ASX:CR3)
0.0080
0.00 (0.00%)
Apr 2, 2026, 12:20 PM AEST
Core Energy Minerals Revenue
Revenue
n/a
Revenue Growth
n/a
P/S Ratio
n/a
Revenue / Employee
n/a
Employees
n/a
Market Cap
5.70M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Jun 30, 2025 | - | - | - |
| Jun 30, 2024 | - | - | - |
| Jun 30, 2023 | 400.00K | - | - |
| Jun 30, 2022 | - | - | - |
| Jun 30, 2021 | 13.34K | 2.22K | 19.97% |
| Jun 30, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2019 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2018 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| Cullen Resources | 1.66M |
| Bubalus Resources | 89.14K |
| Clara Resources Australia | 84.53K |
| Western Yilgarn NL | 49.23K |
| Pinnacle Minerals | 24.42K |
| Carbine Resources | 15.82K |
| Rokeby Resources | 11.37K |
| Sultan Resources | 3.29K |