DGR Global Limited (ASX:DGR)
0.0280
0.00 (0.00%)
May 14, 2026, 3:44 PM AEST
DGR Global Revenue
Revenue
n/a
Revenue Growth
n/a
P/S Ratio
n/a
Revenue / Employee
n/a
Employees
9
Market Cap
29.22M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Jun 30, 2025 | - | - | - |
| Jun 30, 2024 | 164.67K | -291.66K | -63.91% |
| Jun 30, 2023 | 456.32K | -304.82K | -40.05% |
| Jun 30, 2022 | 761.14K | -678.86K | -47.14% |
| Jun 30, 2021 | 1.44M | -156.00K | -9.77% |
| Jun 30, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2019 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2018 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2017 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2016 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| Alliance Nickel | 426.23K |
| Yugo Metals | 372.84K |
| Legacy Minerals Holdings | 71.65K |
| Auris Minerals | 44.00K |
| Critical Resources | 24.35K |
| EV Resources | 15.17K |
| Patagonia Lithium | 13.44K |
| Impact Minerals | -505.04K |