Firebird Metals Limited (ASX:FRB)
0.2000
+0.0250 (14.29%)
Apr 2, 2026, 3:41 PM AEST
Firebird Metals Revenue
Firebird Metals had revenue of 11.54K AUD in the twelve months ending December 31, 2025. In the fiscal year ending June 30, 2025, Firebird Metals had annual revenue of 11.54K.
Revenue
11.54K
Revenue Growth
n/a
P/S Ratio
3,161.06
Revenue / Employee
n/a
Employees
n/a
Market Cap
36.47M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Jun 30, 2025 | 11.54K | - | - |
| Jun 30, 2024 | - | - | - |
| Jun 30, 2023 | - | - | - |
| Jun 30, 2022 | - | - | - |
| Jun 30, 2021 | - | - | - |
| Jun 30, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2019 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2018 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| Mount Ridley Mines | 445.50K |
| Richmond Vanadium Technology | 374.79K |
| Castile Resources | 239.96K |
| Legacy Minerals Holdings | 71.65K |
| Power Minerals | 23.04K |
| Patagonia Lithium | 13.44K |
| BMG Resources | 7.13K |
| Anax Metals | -74.49K |