Kaili Resources Limited (ASX:KLR)
0.0890
-0.0030 (-3.26%)
May 14, 2026, 3:59 PM AEST
Kaili Resources Revenue
Revenue
n/a
Revenue Growth
n/a
P/S Ratio
n/a
Revenue / Employee
n/a
Employees
650
Market Cap
13.12M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Dec 31, 2025 | - | - | - |
| Dec 31, 2024 | - | - | - |
| Dec 31, 2023 | - | - | - |
| Dec 31, 2022 | - | - | - |
| Dec 31, 2021 | - | - | - |
| Dec 31, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Dec 31, 2019 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Dec 31, 2018 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Dec 31, 2017 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Dec 31, 2016 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| Ragnar Metals | 6.25M |
| Mandrake Resources | 664.42K |
| Critical Minerals Group | 554.16K |
| Eagle Mountain Mining | 291.50K |
| New Frontier Minerals | 23.34K |
| BOA Resources | 21.84K |
| Bayan Mining and Minerals | 19.89K |
| Lithium Universe | 14.24K |
Kaili Resources News
- 9 months ago - Kaili Resources the talk of the market after 8650pc surge - The Australian Financial Review