Lodestar Minerals Limited (ASX:LSR)
0.0160
-0.0020 (-11.11%)
May 27, 2026, 4:10 PM AEST
Lodestar Minerals Revenue
Revenue
n/a
Revenue Growth
n/a
P/S Ratio
n/a
Revenue / Employee
n/a
Employees
2
Market Cap
18.65M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Jun 30, 2025 | - | - | - |
| Jun 30, 2024 | - | - | - |
| Jun 30, 2023 | - | - | - |
| Jun 30, 2022 | - | - | - |
| Jun 30, 2021 | - | - | - |
| Jun 30, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2019 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2018 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2017 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2016 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| Gullewa | 4.51M |
| Savannah Goldfields | 2.35M |
| Magmatic Resources | 486.25K |
| Middle Island Resources | 102.35K |
| Marvel Gold | 82.95K |
| Great Northern Minerals | 38.53K |
| Cavalier Resources | 13.46K |
| Western Mines Group | 10.37K |
Lodestar Minerals News
- 7 months ago - Lodestar Metals Defines Three Large Gold-Silver Soil Anomalies at Goldrun Property, Nevada - Newsfile Corp