Mantle Minerals Limited (ASX:MTL)
0.0010
0.00 (0.00%)
Apr 2, 2026, 9:59 AM AEST
Mantle Minerals Revenue
Revenue
n/a
Revenue Growth
n/a
P/S Ratio
n/a
Revenue / Employee
n/a
Employees
n/a
Market Cap
7.23M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Jun 30, 2025 | - | - | - |
| Jun 30, 2024 | 13.59K | -54.70K | -80.10% |
| Jun 30, 2023 | 68.28K | - | - |
| Jun 30, 2022 | - | - | - |
| Jun 30, 2021 | 5.00K | -12.50K | -71.43% |
| Jun 30, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2019 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2018 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2017 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2016 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| Kuniko | 114.69K |
| Clara Resources Australia | 84.53K |
| Australian Silica Quartz Group | 52.01K |
| Kingsland Minerals | 26.21K |
| Recharge Metals | 16.58K |
| Enterprise Metals | 10.46K |
| Magnetite Mines | 301.00 |
| Golden Dragon Mining | -2.70K |