Diasfin SA Bucuresti (BVB:DIAS)
44.00
+4.00 (10.00%)
At close: May 18, 2026
| Market Cap | 10.01M |
| Revenue (ttm) | 775.30K +0.8% |
| Net Income | 94.63K +32.6% |
| EPS | 0.42 +32.6% |
| Shares Out | 227.44K |
| PE Ratio | 105.75 |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | 16 |
| Open | 44.00 |
| Previous Close | 40.00 |
| Day's Range | 44.00 - 44.00 |
| 52-Week Range | 40.00 - 67.00 |
| Beta | 0.74 |
| Analysts | n/a |
| Price Target | n/a |
| Earnings Date | Jun 5, 2026 |