Urc S.A. (BVB:URCB)
0.3500
0.00 (0.00%)
At close: May 7, 2026
-5.41% (1Y)
| Market Cap | 572.36K |
| Revenue (ttm) | 32.00K -88.8% |
| Net Income | -45.51K |
| EPS | n/a |
| Shares Out | 1.64M |
| PE Ratio | n/a |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | 1 |
| Average Volume | 984 |
| Open | 0.3500 |
| Previous Close | n/a |
| Day's Range | 0.3500 - 0.3500 |
| 52-Week Range | 0.3500 - 0.3700 |
| Beta | -0.06 |
| RSI | n/a |
| Earnings Date | Aug 28, 2026 |