Philoktimatiki Public Ltd. (CYS:PES)
0.1260
+0.0110 (9.57%)
At close: Apr 29, 2026
-39.42% (1Y)
| Market Cap | 605.41K -72.0% |
| Revenue (ttm) | 83.22K -41.1% |
| Net Income | -771.71K |
| EPS | -0.16 |
| Shares Out | 4.80M |
| PE Ratio | n/a |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | 6,060 |
| Average Volume | 2,404 |
| Open | 0.1040 |
| Previous Close | 0.1150 |
| Day's Range | 0.1040 - 0.1260 |
| 52-Week Range | 0.1010 - 0.1800 |
| Beta | 0.25 |
| RSI | 49.52 |
| Earnings Date | Apr 28, 2026 |