TubeSolar AG (DUSE:9TS)
0.0065
0.00 (0.00%)
At close: May 18, 2026
TubeSolar AG Market Cap
TubeSolar AG has a market cap or net worth of €96.09 thousand as of May 21, 2026. Its market cap has decreased by -56.67% in one year.
Market Cap
96.09K
Enterprise Value
n/a
Revenue
n/a
Ranking
n/a
PE Ratio
n/a
Stock Price
€0.01
Market Cap Chart
Since December 23, 2020, TubeSolar AG's market cap has decreased from 73.70M to 96.09K, a decrease of -99.87%. That is a compound annual growth rate of -70.76%.
Market Cap History
| Date | Market Cap | % Change |
|---|---|---|
| May 18, 2026 | 96.09K | 550.01% |
| Dec 30, 2025 | 14.78K | 66.67% |
| Dec 30, 2024 | 8.87K | -93.18% |
| Dec 29, 2023 | 130.08K | -99.80% |
| Dec 16, 2022 | 65.04M | 8.40% |
| Dec 30, 2021 | 60.00M | -12.02% |
| Dec 30, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Dec 23, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Market Capitalization
Market capitalization, also called net worth, is the total value of all of a company's outstanding shares. It is calculated by multiplying the stock price by the number of shares outstanding.
Formula: Market Cap = Stock Price * Shares Outstanding
Full DefinitionRelated Stocks
| Company | Market Cap |
|---|---|
| Calvert International AG | 1.26M |
| Arcandor AG | 1.23M |
| Commertunity AG | 1.00M |
| UPAC SE | 750.00K |
| Cogia AG | 602.00K |
| Strategie Kapital AG | 555.00K |
| SCHNIGGE Capital Markets SE | 520.47K |
| fox e-mobility AG | 498.37K |