Groupimo S.A. (EPA:ALIMO)
0.1780
0.00 (0.00%)
Mar 20, 2026, 4:30 PM CET
-2.20% (1Y)
| Market Cap | 236.01K -2.2% |
| Revenue (ttm) | 475.67K -44.1% |
| Net Income | 52.66K |
| EPS | 0.04 |
| Shares Out | 1.33M |
| PE Ratio | 4.48 |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | 100 |
| Average Volume | 14 |
| Open | 0.2020 |
| Previous Close | 0.1780 |
| Day's Range | 0.1780 - 0.2020 |
| 52-Week Range | 0.1460 - 0.3700 |
| Beta | -0.33 |
| RSI | 35.00 |
| Earnings Date | Apr 9, 2026 |