Groupimo S.A. (EPA:ALIMO)
0.3500
-0.0400 (-10.26%)
May 14, 2026, 4:30 PM CET
92.31% (1Y)
| Market Cap | 464.06K +92.3% |
| Revenue (ttm) | 475.67K -44.1% |
| Net Income | 52.66K |
| EPS | 0.04 |
| Shares Out | 1.33M |
| PE Ratio | 8.81 |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | 1,051 |
| Average Volume | 1,312 |
| Open | 0.4100 |
| Previous Close | 0.3900 |
| Day's Range | 0.3500 - 0.4100 |
| 52-Week Range | 0.1460 - 0.4100 |
| Beta | 0.21 |
| RSI | 70.62 |
| Earnings Date | Jul 30, 2026 |