2invest AG (ETR:2INV)
11.40
0.00 (0.00%)
At close: Jan 6, 2026
2invest AG Revenue
2invest AG had revenue of -2.31M EUR in the half year ending December 31, 2025.
Revenue
n/a
Revenue Growth
n/a
P/S Ratio
n/a
Revenue / Employee
n/a
Employees
6
Market Cap
45.84M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Dec 31, 2025 | - | - | - |
| Dec 31, 2024 | - | - | - |
| Dec 31, 2023 | - | - | - |
| Dec 31, 2022 | 3.01M | 1.20M | 66.23% |
| Dec 31, 2021 | 1.81M | 1.74M | 2,526.09% |
| Dec 31, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Dec 31, 2019 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Dec 31, 2018 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Dec 31, 2017 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Dec 31, 2016 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| Biotest GmbH & Co. KGaA | 635.20M |
| Darwin AG | 54.30M |
| Paion AG | 14.81M |
| 2invest AG | 8.89M |
| MagForce AG | 1.08M |
| Biomark Diagnostics | 57.01K |
| co.don AG | 22.00K |
| bioXXmed AG | 20.49K |