Trade & Value AG (HAM:TAV)
1.260
0.00 (0.00%)
At close: May 20, 2026
7.69% (1Y)
| Market Cap | 448.69K +7.7% |
| Revenue (ttm) | 1.23M +3.8% |
| Net Income | -139.95K |
| EPS | -0.39 |
| Shares Out | 356.10K |
| PE Ratio | n/a |
| Forward PE | n/a |
| Dividend | n/a |
| Ex-Dividend Date | n/a |
| Volume | n/a |
| Average Volume | 0 |
| Open | 1.260 |
| Previous Close | 1.260 |
| Day's Range | 1.260 - 1.260 |
| 52-Week Range | 1.170 - 3.000 |
| Beta | -0.19 |
| RSI | 17.86 |
| Earnings Date | n/a |