Conrad Asia Energy Ltd. (ASX:CRD)
0.5000
+0.0200 (4.17%)
May 22, 2026, 4:10 PM AEST
Conrad Asia Energy Revenue
Revenue
n/a
Revenue Growth
n/a
P/S Ratio
n/a
Revenue / Employee
n/a
Employees
n/a
Market Cap
96.56M AUD
Revenue Chart
* This company reports financials in USD.
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Dec 31, 2025 | - | - | - |
| Dec 31, 2024 | - | - | - |
| Dec 31, 2023 | - | - | - |
| Dec 31, 2022 | 333.33K | 143.84K | 75.91% |
| Dec 31, 2021 | 189.49K | -12.83K | -6.34% |
| Dec 31, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Dec 31, 2019 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| Echelon Resources | 119.25M |
| QPM Energy | 88.57M |
| Cue Energy Resources | 53.44M |
| Po Valley Energy | 12.41M |
| Jade Gas Holdings | 155.48K |
| Invictus Energy | 98.71K |
| Emperor Energy | 84.25K |
| Kinetiko Energy | -214.43K |
Conrad Asia Energy News
- 26 days ago - Conrad Asia Energy Earnings release: Q1 2026 - Filings
- 2 months ago - Conrad Asia Energy Annual report: H2 2025 - Filings
- 7 months ago - Conrad Asia Energy Earnings release: Q3 2025 - Filings
- 9 months ago - Conrad Asia Energy Quarterly report: H1 2025 - Filings
- 10 months ago - Conrad Asia Energy Quarterly report: Q2 2025 - Filings
- 1 year ago - Conrad Asia Energy Transcript: AGM 2025 - Transcripts