Golden Mile Resources Limited (ASX:G88)
0.0060
0.00 (0.00%)
May 15, 2026, 9:59 AM AEST
Golden Mile Resources Revenue
Revenue
n/a
Revenue Growth
n/a
P/S Ratio
n/a
Revenue / Employee
n/a
Employees
n/a
Market Cap
4.48M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Jun 30, 2025 | - | - | - |
| Jun 30, 2024 | - | - | - |
| Jun 30, 2023 | - | - | - |
| Jun 30, 2022 | 381.00 | - | - |
| Jun 30, 2021 | - | - | - |
| Jun 30, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2019 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2018 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2017 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| Cullen Resources | 1.66M |
| Stelar Metals | 214.92K |
| Eastern Resources | 124.51K |
| Pinnacle Minerals | 24.42K |
| Burley Minerals | 10.10K |
| Yari Minerals | 9.92K |
| Barys Resources | -8.15K |
| Parabellum Resources | -12.04K |