Galileo Mining Ltd (ASX:GAL)
0.1550
0.00 (0.00%)
Apr 2, 2026, 3:46 PM AEST
Galileo Mining Revenue
Revenue
n/a
Revenue Growth
n/a
P/S Ratio
n/a
Revenue / Employee
n/a
Employees
n/a
Market Cap
30.63M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Jun 30, 2025 | - | - | - |
| Jun 30, 2024 | - | - | - |
| Jun 30, 2023 | - | - | - |
| Jun 30, 2022 | 3.17K | -65.33K | -95.37% |
| Jun 30, 2021 | 68.50K | 13.48K | 24.49% |
| Jun 30, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2019 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2018 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2017 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2016 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| Everest Metals Corporation | 879.86K |
| S2 Resources | 137.19K |
| Kali Metals | 116.73K |
| MinRex Resources | 17.57K |
| Black Rock Mining | 4.30K |
| Cassius Mining | 1.42K |
| Avenira | -9.71K |
| Vital Metals | -378.00K |