Gorilla Gold Mines Ltd (ASX:GG8)
0.3500
0.00 (0.00%)
Apr 28, 2026, 4:11 PM AEST
Gorilla Gold Mines Revenue
Revenue
n/a
Revenue Growth
n/a
P/S Ratio
n/a
Revenue / Employee
n/a
Employees
280
Market Cap
256.43M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Jun 30, 2025 | - | - | - |
| Jun 30, 2024 | - | - | - |
| Jun 30, 2023 | 190.45K | - | - |
| Jun 30, 2022 | - | - | - |
| Jun 30, 2021 | - | - | - |
| Jun 30, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2019 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2018 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2017 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2016 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| Tribune Resources | 166.10M |
| Polymetals Resources | 39.64M |
| Emmerson Resources | 181.79K |
| West Wits Mining | 122.00K |
| Horizon Gold | 85.00K |
| Victory Metals | 14.28K |
| Barton Gold Holdings | -2.00K |
Gorilla Gold Mines News
- 2 months ago - Gorilla Gold Mines Transcript: RIU Explorers Conference 2026 - Transcripts