Kingfisher Mining Limited (ASX:KFM)
0.0770
0.00 (0.00%)
May 26, 2026, 3:27 PM AEST
Kingfisher Mining Revenue
Revenue
n/a
Revenue Growth
n/a
P/S Ratio
n/a
Revenue / Employee
n/a
Employees
n/a
Market Cap
8.01M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Jun 30, 2025 | - | - | - |
| Jun 30, 2024 | - | - | - |
| Jun 30, 2023 | - | - | - |
| Jun 30, 2022 | 2.71K | 2.39K | 749.53% |
| Jun 30, 2021 | 319.00 | 313.00 | 5,216.67% |
| Jun 30, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2019 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| TechGen Metals | 44.74K |
| Peako | 36.27K |
| Orange Minerals NL | 33.57K |
| Taiton Resources | 32.50K |
| Askari Metals | 30.33K |
| Ronin Resources | 20.60K |
| Rincon Resources | 5.63K |
| Rubix Resources | 2.37K |