McLaren Minerals Limited (ASX:MML)
0.0160
0.00 (0.00%)
May 14, 2026, 2:31 PM AEST
McLaren Minerals Revenue
McLaren Minerals had revenue of 7.95K AUD in the twelve months ending December 31, 2025. In the fiscal year ending June 30, 2025, McLaren Minerals had annual revenue of 7.95K with 268.54% growth.
Revenue
7.95K
Revenue Growth
+268.54%
P/S Ratio
809.43
Revenue / Employee
n/a
Employees
n/a
Market Cap
6.44M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Jun 30, 2025 | 7.95K | 5.80K | 268.54% |
| Jun 30, 2024 | 2.16K | - | - |
| Jun 30, 2023 | - | - | - |
| Jun 30, 2021 | - | - | - |
| Jun 30, 2020 | - | - | - |
| Jun 30, 2019 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| Australian Silica Quartz Group | 52.01K |
| Accelerate Resources | 17.79K |
| Oakajee Corporation | 8.25K |
| Sultan Resources | 3.29K |
| Renegade Exploration | 719.00 |
| eMetals | -362.00 |
| Variscan Mines | -3.53K |
| Antares Metals | -95.69K |