New Frontier Minerals Limited (ASX:NFM)
0.0080
0.00 (0.00%)
Apr 2, 2026, 4:10 PM AEST
New Frontier Minerals Revenue
Revenue
n/a
Revenue Growth
n/a
P/S Ratio
n/a
Revenue / Employee
n/a
Employees
n/a
Market Cap
13.87M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Jun 30, 2025 | - | - | - |
| Jun 30, 2024 | - | - | - |
| Jun 30, 2023 | - | - | - |
| Jun 30, 2022 | - | - | - |
| Jun 30, 2021 | 10.73K | - | - |
| Jun 30, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2019 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2018 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2017 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2016 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| Ragnar Metals | 6.25M |
| Buxton Resources | 1.26M |
| Mandrake Resources | 664.42K |
| Redivium | 477.74K |
| Battery Age Minerals | 448.00K |
| Cazaly Resources | 238.69K |
| Evion Group NL | 149.89K |
| Lithium Universe | 14.24K |
New Frontier Minerals News
- 5 weeks ago - New Frontier Minerals to Present at Australia Investor Day February 26th - GlobeNewsWire