Orbminco Limited (ASX:OB1)
0.0140
0.00 (0.00%)
May 15, 2026, 10:02 AM AEST
Orbminco Revenue
Revenue
n/a
Revenue Growth
n/a
P/S Ratio
n/a
Revenue / Employee
n/a
Employees
n/a
Market Cap
8.25M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Jun 30, 2025 | - | - | - |
| Jun 30, 2024 | - | - | - |
| Jun 30, 2023 | 671.00 | -2.27K | -77.21% |
| Jun 30, 2022 | 2.94K | - | - |
| Jun 30, 2021 | - | - | - |
| Jun 30, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2019 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2018 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2017 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2016 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| Strike Resources | 12.95M |
| Freehill Mining | 1.73M |
| Olympio Metals | 495.96K |
| Arrow Minerals | 102.17K |
| Emu NL | 23.48K |
| New Age Exploration | 17.34K |
| Golden Dragon Mining | -2.70K |
| Premier1 Lithium | -454.00K |