Odyssey Gold Limited (ASX:ODY)
0.0350
0.00 (0.00%)
May 25, 2026, 4:10 PM AEST
Odyssey Gold Revenue
Revenue
n/a
Revenue Growth
n/a
P/S Ratio
n/a
Revenue / Employee
n/a
Employees
1
Market Cap
49.45M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Jun 30, 2025 | - | - | - |
| Jun 30, 2024 | - | - | - |
| Jun 30, 2023 | - | - | - |
| Jun 30, 2022 | -14.03K | -24.03K | - |
| Jun 30, 2021 | 10.00K | - | - |
| Jun 30, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2019 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2018 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2017 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
| Jun 30, 2016 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| Auric Mining | 20.28M |
| AuMEGA Metals | 3.72M |
| White Cliff Minerals | 2.62M |
| Vertex Minerals | 1.45M |
| Kalamazoo Resources | 38.77K |
| Citigold Corporation | 30.00K |
| Mindax | 9.39K |
| Pacgold | -28.83K |
Odyssey Gold News
- Just now - Odyssey Gold Earnings release: Q3 2026 - Filings
- 2 months ago - Odyssey Gold Quarterly report: H1 2026 - Filings
- 3 months ago - Odyssey Gold Slides: Company presentation - Filings
- 7 months ago - Odyssey Gold Quarterly report: Q1 2026 - Filings
- 7 months ago - Odyssey Gold Slides: Investor Presentation - Filings
- 8 months ago - Odyssey Gold Annual report: H2 2025 - Filings
- 10 months ago - Odyssey Gold Quarterly report: Q4 2025 - Filings