OzAurum Resources Limited (ASX:OZM)
0.0980
-0.0020 (-2.00%)
May 27, 2026, 4:10 PM AEST
OzAurum Resources Revenue
Revenue
n/a
Revenue Growth
n/a
P/S Ratio
n/a
Revenue / Employee
n/a
Employees
n/a
Market Cap
28.04M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Jun 30, 2025 | - | - | - |
| Jun 30, 2024 | 152.63K | - | - |
| Jun 30, 2023 | - | - | - |
| Jun 30, 2022 | - | - | - |
| Jun 30, 2021 | - | - | - |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| Iondrive | 1.38M |
| First Au | 501.42K |
| Koonenberry Gold | 121.01K |
| Arika Resources | 85.98K |
| Latitude 66 | 85.68K |
| Gold Mountain | 76.92K |
| Zuleika Gold | 71.22K |
| Cavalier Resources | 13.46K |