Western Mines Group Ltd (ASX:WMG)
0.2000
+0.0050 (2.56%)
May 27, 2026, 3:57 PM AEST
Western Mines Group Revenue
Western Mines Group had revenue of 10.37K AUD in the twelve months ending December 31, 2025. In the fiscal year ending June 30, 2025, Western Mines Group had annual revenue of 10.37K.
Revenue
10.37K
Revenue Growth
n/a
P/S Ratio
2,085.27
Revenue / Employee
n/a
Employees
n/a
Market Cap
21.62M
Revenue Chart
Revenue History
| Fiscal Year End | Revenue | Change | Growth |
|---|---|---|---|
| Jun 30, 2025 | 10.37K | - | - |
| Jun 30, 2024 | - | - | - |
| Jun 30, 2023 | - | - | - |
| Jun 30, 2022 | - | - | - |
| Jun 30, 2021 | - | - | - |
| Dec 31, 2020 | Upgrade Pro | Upgrade Pro | Upgrade Pro |
Revenue Definition
Revenue, also called sales, is the amount of money a company receives from its business activities, such as sales of products or services. Revenue does not take any expenses into account and is therefore different from profits.
Full DefinitionRelated Stocks
| Company Name | Revenue |
|---|---|
| Gullewa | 4.51M |
| Savannah Goldfields | 2.35M |
| Middle Island Resources | 102.35K |
| Marvel Gold | 82.95K |
| Great Northern Minerals | 38.53K |
| Cavalier Resources | 13.46K |
| Ark Mines | 6.00K |
| Hamelin Gold | 2.94K |